دوره های رایگان

پلتفرم آموزش آنلاین یادنوش

به بخش دوره های آنلاین رایگان خوش آمدید

دوره های آنلاین رایگان در زمینه های مختلف اعم از کامپیوتر مهارت های فردی کسب و کار هنر ، ورزش ، صنایع دستی و غیره را در این قسمت جستجو کنید. آموزش دروس آنلاین با متد تعاملی در پلتفرم آموزشی یادنوش فرا بگیرید و مهارت های فردی خود را افزایش دهید. برای شروع نام دوره را در کادر جستجو وارد کرده یا در لیست زیر به دنبال آن بگردید.

چطور از دوره های آنلاین رایگان این قسمت استفاده کنم؟

برای شروع فراگیری دوره های آنلاین رایگان کافیست در یادنوش ثبت نام کنید. یا اگر از قبل عضویت دارید وارد سایت شوید. در پنل جستجو می توانید عنوان دوره مورد نظر خود را جستجو نمایید. همچنین از منوی اصلی با کلیک روی دوره های رایگان می توانید لیست تمام دوره های این شاخه را ملاحظه کنید. به خاطر داشته باشید که می توانید ضمن فعالیت در سایت و درج نظر و نقد و بررسی و شرکت در دوره ها و انجام تکالیف امتیاز کسب کنید. با امتیازات به دست آمده می توانید دوره های پولی را به صورت رایگان در پنل خود فعال کنید.

علاقمند به تدریس هستید؟ به راحتی مدرس شوید!

اگر فکر می کنید مهارت یا دانشی دارید که قایل آموختن به دیگران است. هم اکنون در یادنوش ثبت نام کنید و تدریس را شروع نمایید. پلتفرم آموزش آنلاین رایگان یادنوش در خدمت شماست!

اطلاعات بیشتر در اینستاگرام ما 

دوره های رایگان

جدید
دوره آموزشی سئو به زبان ساده
دوره های رایگان
۱ ساعت و ۸ دقیقه
رایگان برای اعضا
دوره آموزشی سئو به زبان ساده  اکثر افراد تجربه جستجو یک عبارت یا پرسش را در موتور جستجو داشته اند. نتایج جستجو در گوگل به صورت یک لیست به نمایش در ...
مبتدی
۴ درس
۱ ساعت و ۸ دقیقه
افزودن به علاقه مندی
رایگان برای اعضا
دوره های رایگان
۴.۳
۴.۳
رایگان برای اعضا
۴.۳
۴.۳ (۳)
با سلام ، در خدمتتون هستم با آموزش نرم افزار کمتازیا با مشاهده این دوره به راحتی می توانید ویدئو و دوره آموزشی در سایت یادنوش تولید کنید . نرم افزا...
۹ درس
افزودن به علاقه مندی
رایگان برای اعضا