همه چیز در یادنوش در دسترس شماست، برای شروع تدریس و یا آغاز یادگیری کار سختی در پیش نخواهید داشت!

اکنون زمان فراگیری دوره های آنلاین است!

دریافت گواهی نامه تکمیل دوره

مدرسین عزیز می توانند از انواع گواهی نامه ها به منظور اعطا به دانشجویانی که موفق به گذارندن دوره شده اند استفاده کنند.

امتیاز دهی به دوره ها

به هر دوره امتیاز دهید و آن را مورد نقد و بررسی قرار دهید. مطالعه بازخوردها و دیدن امتیازات می تواند راهنمای خوبی برای سایر دانشجویان به منظور انتخاب دوره باشد.

جستجوی پیشرفته در میان دوره ها

با استفاده از ویژگی های مختلف از جمله امتیاز دوره، قیمت، تاریخ انتشار، رده سختی، دسته بندی و غیره به جستجو دوره مورد نظر خود اقدام کنید.

پنل مدیریت درآمد

به راحتی به تجزیه و تحلیل فروش و دریافت درامد حاصل از فروش دوره های خود اقدام نمایید

ایجاد انجمن های اختصاصی برای هر دوره

می توانید انجمن مختص هر دوره را طوری تنظیم کنید که فقط دانشجویان همان دوره قادر به ورود و تبادل نظر در آن باشند

برگزاری آزمون های آنلاین

به کمک سیستم آزمون ساز آنلاین، انواع مختلف سوالات چند گزینه ای، صحیح یا غلط، پرکردن جای خالی و غیره را ایجاد کنید

رابط کاربری حرفه ای و زیبا

طراحی کاربرپسند و دقیق صفحات سبب شده که دسترسی سریع و آسان به تمام ابزارها و امکانات موردنیاز خود برای آموزش و یادگیری داشته باشید. قابلیت نمایش مخصوص موبایل نیز سبب سهولت استفاده کاربران دارای گوشی تلفن همراه شده است.

انجمن های اختصاصی

با عضویت در یادنوش، انجمن های مرتبط با دوره های خود را ایجاد کنید و با سایر همکلاسی ها و استاد دوره به تعامل و اشتراک گذارسی ایده ها و نظرات جدید بپردازید

امکان خرید گروهی دوره ها

اگر مدیر شرکت یا سازمانی هستید، با انتخاب این گزینه یک دوره را برای تمام کارمندان خود خریداری کنید

رفع اشکال دروس با استاد

به کمک سیستم پیام رسانی اختصاصی موجود در پنل کاربری خود، با استاد دوره ارتباط برقرار نموده و سوالات و اشکالات خود را مطرح کنید

یادگیری گام به گام

درس های هر دوره را به صورت فصل به فصل جلو ببرید و با شرکت در کوئیزها و انجام تکالیف یادگیری خود را تضمین کنید!

آموزش تعاملی و گام به گام

شما می توانید دوره خود را به بخش ها و فصول مختلف تقسیم بندی نمایید که هر فصل دارای دروس مختلفی است. شما می توانید در پایان هر درس کوئیز برگزار کنید و ورود به مرحله بعد را منوط به قبولی در کوئیز پایان هر درس نمایید. حتی می توانید درس های آتی را تا زمانی معین قفل نمایید. همچنین می توانید زمان معینی پس از خرید یا ثبت نام در دوره را تعیین نمایید تا در آن زمان دانشجو قادر به فراگیری دوره باشد.

پنل مدیریتی پیشرفته

طراحی ساده، کاربردی و کاربرپسند به شما امکان استفاده حداکثری از پنل مدیریتی یادنوش را می دهد. وجود امکانات فراوان در این پنل در کنار تقسیم بندی حرفه ای، به شما امکان مدیریت دوره ها، ویرایش و بروز رسانی بدون محدویت را می دهد.

ایجاد سریع و ساده دروس !

هیچ وقت ساده تر از این نبوده! بدون نیاز به کدنویسی، به کمک رابطه کاربری پیشرفته، دوره های جذاب و تاثیر گذار بسازید. دوره های درسی خود را به راحتی آب خوردن با استفاده از سیستم دوره ساز یادنوش ایجاد کنید. با وجود انواع ابزارها، همه چیز در جلوی چشم شما و در دسترس شماست تا دوره خود را در کمترین زمان و بهترین نحو ایجاد کنید.

ایجاد دروس متنوع با استفاده از فایل های چند رسانه ای

فقط به یک نوع روش ایجاد درس قانع نباشید! شما می‌توانید از گزینه هایی که یادنوش پیش روی شما گذاشته بهره ببرید. می‌توانید دروس خود را به صورت متن، اسلاید و ویدئو ایجاد کنید.

رصد لحظه ای عملکرد دانشجویان دوره

امکان نظارت بر فعالیت دانشجویان و انجام اطلاع رسانی های مورد نیاز پیرامون تغییرات دوره ها و رفع اشکال از طریق پرسش و پاسخ

دانلود محتویات دوره

همزمان با امکان شرکت در کلاس های آنلاین، می توانید فایل های آموزشی مربوطه را نیز از داخل پنل کاربری خود به راحتی دانلود کنید!

نمایش خلاصه عملکرد دانشجو در پایان دوره

پس از پایان هر دوره آنلاین ، آمار و ارقام مربوطه به عملکرد خود را بلافاصله مشاهده کنید. در صورتی که نتایج رضایت بخش نبود شما می توانید مجددا در دوره آموزشی شرکت کنید و با کسب نمره بهتر، امتیاز بالاتری نیز به دست آورید!

شرکت آزمایشی در دوره های آنلاین

امکان مشاهده فصول ابتدایی هر دوره برای بررسی و انتخاب نهایی ثبت نام در آن دوره برای شما فراهم شده است. بنابراین پس از جستجو و یافتن دوره مورد نظر خود، از قسمت سرفصل ها، روی گزینه پیش نمایش کلیک کنید

محتوای هدف گذاری شده

امکان بستن بخشی از درس یک دوره آنلاین تا زمانی معین، یا ایجاد پیش شرط برای فعال شدن یک درس برای مدرس وجود دارد. شما می توانید محدودیت زمانی از تاریخ ثبت نام در دوره تا یک زمان در دسترس قرار گرفتن آن معین کنید. این ویژگی همچنین برای محتوای درسی از نوع پخش زنده کاربرد زیادی دارد

تعریف دروس پیش نیاز

شما می توانید از کاربران بخواهید که برای داشتن تجربه آموزشی بهتر، قبل از شرکت در دوره، یک درس را بگذرانند. می‌توانید در بخش تنظیمات دروس پیش نیاز، به تعریف این ویژگی پرداخته و بدین ترتیب یک فیلتر خاص برای جذب دانشجو در دوره مدنظر خود قرار دهید.

پخش زنده دروس، ارتباط مستقیم مدرس و دانشجو

اگر به فقدان وجود ارتباط زنده در آموزش آنلاین فکر می‌کنید، بهتر است قابلیت پخش زنده پلتفرم یادنوش را امتحان کنید! با این ابزار شما می توانید مانند حضور در کلاس درس، دروس خود را به دانشجویان ارائه داده و با آنها به تعامل بپردازید، از آن ها سوال بپرسید و شرایط یک کلاس حضوری را شبیه سازی نمایید!

آموزش از طریق ویدئو کنفرانس

از امکان فوق العاده برقراری تماس کنفرانسی می‌توانید سطح یادگیری دانشجویان خود را ارتقاء دهید. تماس ویدئویی باکیفیت در کامپیوتر و موبایل دردسترس شماست. به راحتی از درون پلتفرم یادنوش اقدام به برقراری تماس کنفرانسی نماید!

ارتقاء یادگیری با تعریف کوئیز و تمرین

شما می توانید از ابزار حرفه ای ساخت کوئیز برای هر تک درس ارائه شده در دوره، اقدام به ایجاد کوئیز نمایید. در پایان هر کوئیز، آمار و ارقام دقیق از سوالات پاسخ داده شده و نمره دانشجو برای شما به نمایش درخواهد آمد و میزان پیشرفت دانشجو در طول دوره به خوبی مشخص می گردد.

ایجاد تکلیف حین فراگیری دوره

پس از ارائه یک درس از دوره آموزشی ، با تعریف تکالیف مشخص برای دانشجو ، میزان یادگیری وی را ارتقاء دهید. در پنل کاربری خود همه تکالیف دانشجویان را مشاهده نموده و پس از بررسی وضعیت آن ها را به صورت قبول یا مردود مشخص نمایید. نتیجه به صورت خودکار به اطلاع دانشجو خواهد رسید

خرید گروهی دوره ها برای کارمندان سازمان یا شرکت

اگر مدیر یک شرکت یا سازمان هستید یا یک گروه دوستی کوچک هستید که قصد صرفه جویی در مخارج خود را دارد، با استفاده از این قابلیت یک دوره آموزشی را برای تمام کارمندان خود تهیه کنید و در هزینه های خود صرفه جویی نمایید. امکان رصد و بررسی عملکرد کارمندان ثبت نام شده در یک گروه توسط مدیر گروه فراهم شده است.

امکان برگزاری شش نوع آزمون آنلاین متنوع

شما می توانید دوره های آنلاین خود را با استفاده از گزینه آزمون پس از هر درس جذاب تر کنید. روش های متنوعی از سوالات شامل تک گزینه ای ، چندگزینه ای، صحیح یا غلط ، حدس کلمه کلیدی و پر کردن جای خالی و همخوانی موارد را به کار بگیرید تا سطح یادگیری دانشجو افزایش یابد

سوال تک گزینه‌ای

همخوانی موارد

سوال چندگزینه‌ای

پرکردن جای خالی

null

امتیاز بیشتر در صورت موفقیت ۱۰۰%

null

امکان تعریف نامحدود آزمون ها

null

نمایش نتیجه پس از آزمون

null

امکان شرکت مجدد در صورت مردودی

null

تعریف بانک سوالات

null

توزیع تصادفی سوالات

دفتر نمره

یک قابلیت فوق العاده برای بررسی نتایج دانشجویان هر دوره آنلاین! ریز عملکرد هر دانشجو در این بخش در اختیار مدرس قرار می گیرد. آمار و ارقام کل دانشجویان دوره نیز به راحتی در اختیار مدرسین عزیز خواهد بود تا شبیه سازی کلاس درس به خوبی انجام پذیرد.

بررسی نتایج آزمون توسط مدرس در پروفایل کاربری

مدرس می تواند به طور مستقیم از وضعیت انجام تکالیف و آزمون های دانشجو مطلع شده و طبق معیارهای مشخص به آن ها نمره اختصاص دهد.

سیستم امتیازدهی

با ثبت نام در دوره ها، گذارندن موفق هر دوره، انجام تراکنش، درج نظر و بازخورد و عضویت در گروه ها و غیره امتیاز بگیرید و از امتیازات کسب شده برای تهیه دوره های جدید استفاده کنید. بخشی از روش های کسب امتیاز در یادنوش عبارتند از:
ثبت نام در سایت ، خرید دوره ، تکمیل دوره ، دریافت گواهینامه ، انجام تکالیف ، شرکت در آزمون ها ، عضویت در گروه ها ، پذیرش درخواست دوستی و ...

قابلیت تدریس مشترک

با افزودن مدرس مشترک به یک دوره ، به جذابیت و تنوع دوره آنلاین خود بیافزایید و سطح تعامل دانشجویان را بالاتر ببرید.

فروش چند دوره در یک بسته

دوره های آموزشی مرتبط با هم را در قالب یک بسته با تخفیف به فروش برسانید و در هزینه های بازاریابی و تبلیغات خود صرفه جویی کنید!

شبکه اجتماعی درون سایتی

با ثبت نام در شبکه اجتماعی داخلی یادنوش ، ایده های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و سریعتر جواب سوالات خود را پیدا کنید. در گروه ها فعالیت نموده و امتیاز کسب کنید!

سیستم پیام رسانی اختصاصی

سوالات خود پیرامون دوره های آموزشی که خریداری کرده اید به صورت خصوصی از استاد مربوطه بپرسید و رفع اشکال کنید!

امکان جستجوی هوشمند دوره آموزشی به کمک فیلترهای مختلف

دوره های آنلاین مختلف را بر اساس عنوان ، میزان محبوبیت، قیمت ، وضعیت انتشار ، سطح دشواری و دسته بندی مطالب جستجو و انتخاب کنید

فیلتر هوشمند دوره های آنلاین

افزودن دروس به لیست علاقمندی ها

به راحتی هر دوره آموزشی را به لیست علاقمندی های خود اضافه کنید تا در زمان مناسب نسبت به ثبت نام و شرکت در آن ها راحت تر اقدام نمایید.

پنل کنترل درآمد مدرسین

از طریق پنل کاربری خود ، میزان فروش و درآمد لحظه ای خود را بررسی کنید و هر لحظه که تمایل داشتید درخواست واریز وجه صادر کنید

نقد و بررسی دوره ها

دانشجویان محترم می توانند نسبت به درج نظر و نقد و بررسی روی دوره آموزشی که گذارنده اند اقدام کنند. بدین ترتیب امکان بررسی و انتخاب دوره ها توسط کاربران جدید آسان تر فراهم می شود.

اطلاع رسانی در خصوص دوره آموزشی

در هر لحظه حتی بعد از انتشار دوره، آخرین تغییرات و اخبار مربوط به آن دوره آموزشی را مستقیماً به اطلاع دانشجویان مربوطه برسانید