دروس دانشگاهی

آموزش آنلاین دروس دانشگاهی

دوره مورد نظر خود در رشته های علوم پایه ، فنی و مهندسی ، انسانی و پزشکی جستجو کنید. دوره های آموزش مجازی فیزیک ریاضی شیمی زیست شناسی کامپیوتر زبان و ادبیات انگلیسی و غیره در اختیار شماست. دوره های دروس دانشگاهی را به صورت مجازی و تعاملی بیاموزید و پیشرفت لحظه ای خود را در پروفایل شخصی تان ببینید. با هر فعالیتی امتیاز کسب کنید و با آن دوره جدیدی را کشف کنید.

قابل توجه اساتید محترم و دانشجویان عزیز دانشگاه های سراسر کشور

اگر تمایل به تدریس آنلاین دارید پیشنهاد می کنیم سری به صفحه امکانات یادنوش زده و سپس اولین دوره آموزش آنلاین تعاملی خود در زمینه دروس دانشگاهی را ایجاد کنید. امکان تعریف دروس چند رسانه ای و پخش آنلاین ویدئو و صوت را به آموزش خود بیافزایید. با استفاده از شبکه اجتماعی درون پلتفرم یادنوش با دانشجویان دوره خود ارتباط برقرار کنید. ایده های خود را با سایرین به اشتراک بگذارید و گروه اختصاصی دانشجویان خود را ایجاد کنید.

موضوع مورد نظر شما در این قسمت وجود نداشت؟ 

اگر موضوع مورد نظر شما در این قسمت یافت نشد با ما تماس بگیرید و پیشنهاد تدریس دوره جدید ارائه کنید. ما در اسرع وقت برای ایجاد دوره با شما همکاری خواهیم نمود. اگر در فرایند خرید یا استفاده از دوره به مشکلی برخوردید نیز موضوع را با همکاران ما در واحد پشتیبانی درمیان بگذارید.