سئو و بهینه سازی

بهترین دوره های آموزش آنلاین سئو و بهینه سازی 

سئو مخفف Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد. به بیان ساده این عبارت بیانگر مجموعه ای از اقدامات بهبود بخشی وضعیت وبسایت است. اجرای معیارهای سئو باعث می شود که وبسایت رتبه بهتری را در میان نتایج موتور جستجو کسب نماید. در این قسمت بهترین آموزش های مرتبط با این علم برای شما گردآوری شده است.

سئو به چند دسته تقسیم می شود؟

دوره های آموزشی سئو عموماً به سه دسته تکنیکال، داخلی و خارجی تقسیم بندی می شوند. مورد اول به فراهم نمودن ساختار سایت در راستای معیارهای موتور جستجو است. گروه دوم مجموعه اقدامات مختلفی از تولید محتوای باکیفیت تا رعایت تگ های متا و غیره را شامل می شود. دسته سوم از موارد سئو و بهینه سازی نیز به لینک سازی و فعالیت در شبکه های اجتماعی اشاره دارد.

نحوه فعال سازی دوره های آموزشی 

پس از جستجو نام دوره در کادر جستجو و یا انتخاب آن از منوی اصلی روی گزینه پیش نمایش دوره کلیک کنید. اگر دوره انتخابی شما رایگان باشد، می توانید با ورود به سایت آن را آغاز نمایید. اگر دوره مورد نظر پولی باشد باید ابتدا وجه آن را با یکی از کارت های عضو شتاب پرداخت نمایید. پس از این مرحله دوره آموزشی شما آماده فراگیری خواهد بود.

دوره مورد نظرتان را پیدا نکردید؟ هم اکنون پیشنهاد تدریس بدهید!

جدید
دوره آموزشی سئو به زبان ساده
دوره های رایگان
1 ساعت و 8 دقیقه
رایگان برای اعضا
دوره آموزشی سئو به زبان ساده  اکثر افراد تجربه جستجو یک عبارت یا پرسش را در موتور جستجو داشته اند. نتایج جستجو در گوگل به صورت یک لیست به نمایش در ...
مبتدی
4 درس
1 ساعت و 8 دقیقه
افزودن به علاقه مندی
رایگان برای اعضا