کسب و کار و بازاریابی

دوره های آموزش آنلاین کسب و کار و بازاریابی 

مرجع آموزش آنلاین کسب و کار و بازاریابی با دوره های آموزشی متنوع. دوره های این بخش شامل موارد مختلفی اعم از بازاریابی دیجیتال ، راه اندازی استارتاپ ، روش های تولید محتوا ، سئو و بهینه سازی ، مدیریت مالی ، کار آفرینی ، بورس و بازار سرمایه ، عملیات و زنجیره تامین ، مدیریت پروژه ، تجارت الکترونیک و غیره می باشد. دوره های رایگان و پولی مختلف را فرابگیرید و علم و مهارت خود را ارتقاء دهید.

علاقمند به تدریس در این زمینه هستید؟

اگر معلم بازاریابی و فروش هستید یا در زمینه مدیریت تحصیلات دارید یادنوش آماده همکاری باشماست. به راحتی به عنوان مدس ثبت نام کنید. آموزش کار با سایت را مشاهده کنید و اولین دوره آموزشی خود را در زمینه کسب و کار و بازاریابی ایجاد کنید. بدون محدودیت فعالیت کنید. هم امتیاز کسب کنید و هم کسب درآمد کنید و علم و دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نحوه جستجو و فعالسازی دوره ها

شما می توانید از طریق کادر جستجو دوره نام دوره مورد نظر خود را وارد کنید. همچنین امکان کاوش میان دوره ها از طریق منوی اصلی نیز وجود دارد. پس از یافتن دوره آموزش آنلاین مورد نظر خود روی پیش نمایش دوره کلیک کنید. به یاد داشته باشید که قبل از هر اقدام وارد سایت شوید. اگر در زمینه تدریس یا استفاده از محتویات سایت مشکل داشتید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنیم.

بازاریابی دیجیتال
3 ساعت
145,000تومان 14,500تومان
دوره آموزشی بازاریابی محتوا در پلتفرم آموزشی یادنوش (بخش اول) محتوا چیست؟ محتوا همان اطلاعات است، ایده یا تجربه ای که شما در فضای آنلاین منتشر می ک...
مبتدی
3 درس
3 ساعت
افزودن به علاقه مندی
145,000تومان 14,500تومان
جدید
دوره آموزشی سئو به زبان ساده
دوره های رایگان
1 ساعت و 8 دقیقه
رایگان برای اعضا
دوره آموزشی سئو به زبان ساده  اکثر افراد تجربه جستجو یک عبارت یا پرسش را در موتور جستجو داشته اند. نتایج جستجو در گوگل به صورت یک لیست به نمایش در ...
مبتدی
4 درس
1 ساعت و 8 دقیقه
افزودن به علاقه مندی
رایگان برای اعضا